List do rodziców Drukuj
Wpisany przez Administrator   
czwartek, 27 grudnia 2007 03:45

List do rodziców

"Kochana Mamo! Kochany Tato!

Wiem, że mnie kochacie, ale:

  1. Jestem młoda i potrzebuję więcej swobody. Miej więcej do mnie zaufania. Przecież widzisz, że na razie w życiowych sprawach Cię nie zawiodłam.
  2. Dlaczego nigdy nie powiedzieliście mi, że jesteście dumni z tego, kim jestem i co sobą prezentuję? Nie porównujcie mnie z innymi, bo to boli. Każdy człowiek jest inny i w każdym może być coś innego dobre i wartościowe.
  3. Nie mów nigdy "jak ja byłam(em)w twoim wieku...". Nie rób z siebie nieskazitelnego ideału, bo kązdy ma swoje wady i przymioty. Zmieniły się czasy i zmienili sie ludzie.
  4. Nie mówcie, że kocham Was tylko wtedy, gdy cos potrzebuję. To jest nieprawda, tylko Wy nie zauważacie dowodów mojej miłości. Czuję się wtedy poniżona i nawet jeśli cos od Was dostanę, czego pragnę, to traktuję to jak jałmużnę.
  5.