Komunikat 05.11 sprzęt 2 Drukuj
Wpisany przez Administrator   
czwartek, 05 listopada 2020 00:00

Komunikat!

Szanowni Państwo!

Do 09.11.2020 r. (tj. do poniedziałku) do godz. 1500 rodzice uczniów klas I-III będą mogli składać wnioski o udostępnienie sprzętu komputerowego ( w postaci laptopów) przez szkołę na czas nauki zdalnej.

Ilość sprzętu jest ograniczona. Szkoła indywidualnie rozpatrzy złożone wnioski, uwzględniając sytuacje szczególne, np. niepełnosprawność dziecka, wielodzietność w rodzinie (kilkoro uczących się dzieci), trudna sytuacja materialna czy inne ważne powody.

Wnioski należy składać na adres e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , w temacie wiadomości prosimy wpisać „wniosek o użyczenie sprzętu”. Wniosek powinien zawierać dane rodziców ze wskazaniem imienia i nazwiska dziecka /dzieci/,  klasy /klas/ , do której uczęszcza /-ją/ oraz krótkie uzasadnienie potrzeby wsparcia.

Po zakończeniu działań związanych z rozpoznaniem potrzeb poinformujemy Państwa o możliwości pomocy.

Informujemy, że po wskazanym terminie szkoła może już nie dysponować  wolnym sprzętem do użyczenia.

O ewentualnych zmianach będziemy Państwa informować.

Z wyrazami szacunku – Dyrekcja