Majowe 2018 Drukuj
Wpisany przez Administrator   
poniedziałek, 28 maja 2018 00:00

Majowe Śpiewanie

Pięknie i perfekcyjnie na Majowym Śpiewaniu!!

19 maja 2018 roku szkolny chór Perfectum jak co roku brał udział w Gminnym Konkursie  „Majowe Śpiewanie” organizowanym przez gminną Bibliotekę Publiczną w Przeciszowie. Prezentują się tam  najlepsze głosy solistki i soliści z 3 szkół. Ciężka praca i długotrwałe próby przyniosły jednak dużo sukcesów. Konkurs odbył się w 3 kategoriach wiekowych. W pierwszej kategorii 1-3  SP uczennica naszej szkoły Amelia Toporek z kl. 1a zdobyła III miejsce z piosenką o "Niezdrowym Jedzeniu", w tej kategorii wyróżnienie uzyskał także Kacper Romanek uczeń klasy 3b.

W kolejnej kategorii zdobyliśmy podium. I miejsce piosenką ”Que sera sera” zachwyciła wszystkich uczennica kl. V Patrycja Piotrowska, zaś II miejsce jej rówieśnik i zarazem kolega z klasy Korneliusz Stolarczyk.

W 3 kategorii wiekowej czyli 7 klasa oraz 2 i 3 gimnazjum wyróżnienia zdobyły uczennice klasy 7 SP Aleksandra Piętka oraz Oliwia Zając.

Kilku występom towarzyszył chórek złożony z najmłodszych uczestników chóru PERFECTUM.

Wszystkim za udział serdecznie dziękuję i składam serdeczne GRATULACJE!!!

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć - LINK

Opiekun chóru

Iwona Bernaś