SP w Piotrowicach Strona Główna SP w Piotrowicach
Forum Szkoły Podstawowej nr 3 w Piotrowicach

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Świadomy sen!!!!
Autor Wiadomość
Kubon 
Ekspert

Wysłany: 2009-05-16, 07:17   Świadomy sen!!!!

(ZERŻNIĘTE Z WWW.FORUM.TRAVIAN.PL) :mrgreen:

Świadomy sen

Może ktoś z was już o tym słyszał, może nawet miał coś takiego, ale wypada o tym napisać, bo trzeba przyznać, że jestem podjarany ;). O co tutaj chodzi... Świadomy sen to po prostu odmiana normalnego snu, z tym, że jesteśmy w pełni świadomi, że śnimy i możemy zrobić ze światem swojego umysłu co nam się żywnie podoba. Jednakże musimy mieć dosyć twardą psychikę, nie podniecać się zbytnio, ponieważ możemy mieć "errora" i nas wywali, po czym się obudzimy. Jeden z maniaków pisał, że najlepiej postać w bezruchu przez kilka minut i dopiero potem iść zwiedzać. No właśnie, ale co zwiedzać? Hmm... Może jesteś fanem Gwiezdnych Wojen? Nie zastanawiałeś się kiedyś nad tym, aby zostać rycerzem Jedi i walczyć u boku Luke'a Skywalkera? Nie chciałeś nigdy polatać? A może chciałeś się zaciągnąć na statek u Jacka Sparrowa? Żaden problem :). Mamy około godziny na całkowitą wolność, robimy CO CHCEMY (tak, bara-bara także wchodzi w grę). Pomysłów jest mnóstwo, czytałem, że jeden gościu, jechał motorem po Nowym Jorku trzymając się kierownicy jedną ręką z prędkością 300 km/h.

Pewnie się spytasz: "Ale co muszę zrobić?"

W zależności od twojej psychiki musisz trochę potrenować. 2 tygodnie- miesiąc. Je trenuję 3 dni i już mam efekty, potrafię zapamiętać każdy sen, jaki tylko mi się przyśni. Jeżeli będę miał świadomy sen to od razu w tym temacie o tym napiszę.

A o to i kodeks LD, który sam wymyśliłem:

1. Staraj się nie robić głupich rzeczy wśród znajomych, głównie stosunków z koleżankami/kolegami. LD jest niezwykle realny, głupio będzie ci potem spojrzeć im w oczy.
2. Nie rób żadnych masakr, w przeciwieństwie do gier komputerowych, coś takiego chyba może ci spaczyć osobowość.
3. Odradzam także stosunków w LD, ja nie mam zamiaru czegoś takiego robić. Są one kilka razy mocniejsze i przyjemniejsze aniżeli w realu, jaką będę miał frajdę? ;)
4. Nie przesadzaj zbytnio w świecie twojego snu, nie spełniaj swoich marzeń, ponieważ sen stanie się twoją obsesją, a nie zabawą.

Oczywiście jest to mój regulamin, ty nie musisz go przestrzegać :).

Gadam głupoty, a żadnego linku do kursu nie podałem :P

http://www.drugadroga.com...m/swiadomy-sen/ - kurs

Ja chyba sobie spróbuję :mrgreen:

Odpowiedz do tematu